Imforma to autorska pracownia projektowa, którą tworzą wykwalifikowani specjaliści z zakresu Architektury Wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych (domy, mieszkania, apartamenty) jak i użyteczności publicznej (biura, banki, restauracje, lokale).

W naszych aranżacjach stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność przestrzeni, z której wydobywamy to, co najlepsze i niezbędne do stworzenia komfortowych, harmonijnych i przyjaznych wnętrz. Cenimy sobie ponadczasowość i naturalność materiałów oraz odważne łączenie różnej estetyki i stylistyki. Dążymy do osiągnięcia kompromisu między wizją projektanta, a zamysłem inwestora aby wspólnie stworzyć unikalny klimat wnętrza.

Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż (budowlanej, wyposażenia wnętrz i oświetlenia), dzięki którym mamy pewność, iż w pełni wykorzystujemy możliwości innowacyjnych rozwiązań w projektowanych wnętrzach. Projektowanie to dla nas nie tylko praca, to także ogromna przyjemność i wielka pasja, w której nieustannie zmierzamy do podnoszenia standardów.

Dla zainteresowanych wykonujemy również wizualizacje architektoniczne, które kierowane są zarówno do deweloperów, architektów, agencji reklamowych jak i klientów indywidualnych.

pracownia projektowa Imforma Wszelkie prawa zastrzeżone | Designed by: Projektowanie stron internetowych iMarketing Łukasz Toczyński